IT a bezpečnost bez starostí

Poradenství

V dnešní rychle se rozvíjející digitální éře hraje informační technologie (IT) klíčovou roli ve všech oblastech života i podnikání. Správné využití IT služeb a technologií může znamenat rozdíl mezi úspěchem a ztrátou konkurenčního výhody. Právě proto jsem zde, abych Vám pomohl vytěžit maximum z moderních technologií a dosáhnout vašich cílů.

Součástí nabízených služeb je poradenství v oblasti informačních technologií, kamerových systémů a poplachových systémů. Poradenství probíhá po telefonu (a jeho alternativách jakou jsou např. Skype), emailem, vzdáleným přístupem nebo osobně. Podstatou poradenství je předávání těžce nabytých informací zákazníkům. To vyžaduje otevřenost v informacích z mé strany, na které si zakládám.
 

Nabídka placených konzultačních hodin

Nabízím předplacené konzultační hodiny. Jako zákazník čerpáte poradenství po 30 minutách. Pokud máte předplacenou celou hodinu a využije jen 30 minut, je nevyčerpaný čas uschován na budoucí konzultaci. Platba se nevrací.

Cenu za poradenství vám odečtu v případě realizace zakázky na základě poradenství. Například výstavba kamerového systému po předchozím zaměření a návrhu nebo konfigurace datové sítě po předchozím návrhu hardware a rozmístění.

Přesáhne-li doba konzultace míru zapamatovatelnosti, bývá pak její součástí dodání písemné dokumentace, jejíž zpracování zabere obvykle další třetinu až polovinu času. 

Proč využít placeného poradenství? Spoustu věcí se můžete naučit na internetu nebo na mém blogu. Pokud ale prostě jen nemáte čas, chuť, znalosti a nebo si chcete ověřit informace, je lepší využít poradenství od nezávislého profesionála. 
 

Objednání

Pro objednání poradenství proveďte platbu převodem na:

BÚ číslo:  1041954040/3030
Částka:    500 Kč
VS:        202200001 nebo telefonní číslo ve formátu XXXYYYZZZ
Zpráva pro příjemce: Celé jméno

Pro pohodlnou platbu převodem na účet můžete využít QR kód na 500 Kč:  
QR kód 1 hodina

Případně platbu kartou, Gogle Pay nebo Apple Pay skrze aplikaci Trisbee na 500 Kč: